חדשות
הבית > חדשות > תוכן
עלייתו של ריהוט משרדי מותאמים אישית
- Mar 24, 2015 -

מרבית המשרדים מושכרים על ידי הגודל והפריסה של השפעת שטח, ריהוט משרדי בשוק היה מסוגל לענות על הביקוש הצרכני. לפיכך, למפעל רהיטי משרד שנג'ן יש צרכנים השיקה "להתאים" מותאם אישית ריהוט משרדי לפגוש את הצרכן הביקוש אישית, ריהוט משרדי מותאמים אישית יש הפכו להיות יותר ויותר מבוקש, השוק העתידי יהיה גדול מאוד.

עם ה-post-ה80 להפוך לחברי מפתח למשרד, את הרעיונות שלהם שלהם בהוצאות הרגלי ואת הזקנים היא שונה לחלוטין, המודל המסורתי קשה להכיר את הצרכים האישיים שלהם, ו- "מותאמת אישית פרטית" בזה בשקט פופולרי. הוא נודע להם כי את הריהוט המשרדי שנג'ן וחברות רבות עכשיו מתחילים להתערב בתחום שירותי רהיטים office מותאמים אישית, שחלקם, כמו שנג'ן, ריהוט נאה, מותגים ידועים אחרים.

בנשיאה עסקים רהיטים office מותאמים אישית במשך שנים רבות, ראש הרהיטים נאה שנג'ן Yeqi יוני אמר כי בשנים האחרונות עליית שוק רהיטי המשרד מותאמת אישית אינה מקרית. כיום, במשרד של שנג'ן מושכרים, איזור שירות קטן, במקרה זה, המכירות של ריהוט משרדי רהיטים סיים החנות, כמו מוגבל על-ידי ניצול של שטחי משרדים, וגודל הוא מאוד גמיש. ריהוט משרדי יכול להיות מותאם אישית על פי העדפות הצרכנים עצמם, גודל שטח המשרד כולו, כמו גם סגנון דקורטיבי המותאמים לצרכים ודרישות שטח.