חדשות
הבית > חדשות > תוכן
ריהוט משרדי מותאמים אישית צריך לשים לב מה זה משנה?
- Mar 24, 2015 -

לאחר קבלה של office רהיטים צריך להתאים אישית איך? כיצד ניתן להתאים אישית לשביעות רצונם של הריהוט המשרדי? על המשרד מותאם אישית רהיטים צריך לשים לב מה זה משנה? אנו מזמינים נאה שנג'ן Office רהיטים ושות', הממונה Yeqi Jun נענו.

היתרון של ריהוט משרדי מותאם אישית: מעצבים באופן אישי. בוא, לפי העדפות הלקוח ואת גודל משרד, לספק ערכות מרובות של עיצוב. מפעל רהיטים למשרד בהתאם ללקוח ואז בחר את התוכנית ליצור ריהוט משרדי, אחראי התקנה של הפצה; ריהוט משרדי יכול להיות מתוכנן בהתאם לגודל התבנית והמבנה של משרדים שונים, מבנה המשרד עם התאמה מושלמת, תוך ניצול מלא של שטח מפוצלים.

At להציג, את סוג מותאם אישית office רהיטים הישיבות המרכזי שולחן, שולחן במשרד, קיר וכן הלאה. שנג'ן נאה Office רהיטים בע מ, מי 叶齐军 מזכיר צרכנים בבחירת ריהוט משרדי מותאמים אישית, ריהוט משרדי יש לקבוע התאמה אישית של מוצרים לפי סוג וגודל של שטחי משרדים. אם שטח המשרד מוגבל, במקרים רבים, הצוות צריך להיות בעיקר לאירופה שטח שמור, אם זה הקיר במשרד, צורת השולחן צריך להיות כמו חבורת סימטריות נקודתית פשוטה, הגוף המוני צריך להיות קטן יחסית, כך לא נראה צפוף.